NГЈo Г‰ Pouco NГЈo - JГі Miranda - Lembro (CDr, Album)

8 thoughts on “ NГЈo Г‰ Pouco NГЈo - JГі Miranda - Lembro (CDr, Album)

  1. Publikohen detaje të reja, tronditëse nga ngjarja me 5 të plagosur në Fier. Sipas një qytetari, në ngjarjen e rëndë është përfshirë edhe djali i kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe një i afërm i tyre.
  2. “Ali Pashë Tepelena u tradhtua nga njeriu më i afërt i tij”, zbulohet çfarë shkruante gazeta franceze më ‘Të dashurat sekrete të Enver Hoxhës’, dokumentet e CIA-s: Kishte famën e një Don Zhuani, si ndjekës fustanesh njihej edhe .
  3. Jun 14,  · Menu: Kreu · Analiza · Aktualitet · Politika · Sociale · Kronika · Prej më shumë se 25 vjetësh dy kombe të Ballkanit – Greqia dhe Maqedonia – u kanë ngritur nervat BE-së dhe bashkësisë ndërkombëtare me grindjen për emrin.
  4. Друштвене мреже просто горе! Јер, Војислав Шешељ је на свом Инстаграм профилу објавио серију фотографија на којој држи нож и Војислав Шешељ има неприкосновени таленат да привуче пажњу на себе, али и да се неслано.
  5. Standartet e Performancës Etika e gjyqtarit, shkon përtej rregullave ligjore. Megjithatë, ka një unanimitet, mbi thelbin e parimeve bazë të profesionit të gjyqtarit, pavarësisht diferencave, mbi të cilat ai duhet të veprojë: Pavarësia, paanësia, integriteti, përshtatshmëria, barazia, kompetenca dhe kujdesi i .
  6. Shoqata Malësia e Madhe – N.Y, lajmëron të gjithë anëtaret dhe përkrahësit e saj, se me datën 10 Qershor, do të mbahet KUVENDI Zgjedhor i Shoqatës tonë. Me këtë rast, sipas mandatit dyvjeçar do të zgjidhet KËSHILLI DREJTUES i Shoqatës, prandaj i lusim të gjithë Anëtarët e rregullt të Kuvendit dhe të gjithë që dëshirojnë të behën anëtar të shoqatës tonë.
  7. Zgjedhjet e jashtëzakonshme që do të mbahen me 6 tetor do të mbikqyrennga prokurorë, shkruan Gazeta Metro. Një numër i madh i akterëve ligjor janë mobilizuar për të mbikëqyrur zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit, për të siguruar që ky proces zgjedhor të zhvillohet pa probleme dhe incidente. Koordinatorja Laura Pula tha se prokuroria .
  8. Ka shkuar në 14 numti i viktimave, si pasojë e aksidentit tragjik që ndodhi pasditen e djeshme në autostradën Shkup-Tetovë. Mësohet se Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, pas përfundimit të seancës së jashtëzakonshme ka njoftuar se data 14 dhe 15 shkurt do të jetë ditë zie. Këtë vendim e ka njoftuar vetë kryeministri [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *