Е vediЕЎka GreitakalbД— (Swedish Sneeze) - Various - ;Tai - AЕЎ; Geriausios Dainos / The Best (CD)

8 thoughts on “ Е vediЕЎka GreitakalbД— (Swedish Sneeze) - Various - ;Tai - AЕЎ; Geriausios Dainos / The Best (CD)

  1. Chat online në Vladikavkaz, Rusia. Me mbi përdorues në Badoo do të gjesh dikë Vladikavkazme të cilin/ën ndan interesa të përbashkëta. Gjej miq të ri në Vladikavkaz me Badoo sot!
  2. Ekspertët detarë në Norvegji besojnë se e kanë zbuluar një balenë të bardhë që është trajnuar nga marina ruse si.
  3. Elhaida Dani prej kohësh është bërë pjesë e shfaqjes artistike “Katedralja e Parisit”, ku ajo luan rolin e Esmeraldës. Këngëtarja shqiptare ka udhëtuar në disa vende të botës për shfaqjen dhe ditën e sotme pritet të performojë në Firence. Por duket se për Elhaidën nuk do të jetë aspak e lehtë të ngjitet në skenë, duke ditur se Shqipëria po kalon ditët më të.
  4. Turqia do të përfitojë sistemet mbrojtëse ajrore S nga Rusia. Lajmi është bërë i ditur nga ndihmësi i Presidentit rus Vladimir Kozhin, i cili ka thënë se kjo kontratë do të hyjë më shpejt në fuqi, pasi sipas tij ishte Turqia ajo që shprehu dëshirën për ta përshpejtuar.
  5. {{apcreslintumedlyporzikaligesphe.co}} {{apcreslintumedlyporzikaligesphe.co}} {{apcreslintumedlyporzikaligesphe.coption}} უყურე LIVE.
  6. Orai in Shenderivka šiandien, išsami orų prognozė šiandien, aktuali meteorologinė informacija Shenderivka, Lipovecko rajonas, Vinycios sritis, Ukraina.
  7. Menu: Kreu · Analiza · Aktualitet · Politika · Sociale · Kronika · “Ne vijmë me një ofertë të re për komunitetin shqiptar, që të kemi përfaqësues në 3 nivele që kemi përpara; që do të thotë në nivelin europian, ku jam unë kandidat, nivelin kombëtar në Parlamentin e Belgjikës dhe në nivelin lokal të Brukselit, ku janë 3 kandidatë të pranishëm.
  8. Konfirmohen raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Greqi. ATHINË Rekord i ri është regjistruar këtë të martë me numrin e rasteve të koronavirusit të shpallur çdo ditë nga EODY duke bërë me dije sot për raste në 24 orët e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *